devpage 3

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[next-match]

Ranking TIM W Pts Rasio
Set
Rasio
Pts
1PALEMBANG BANK SUMSELBABEL8212.00001.07
2JAKARTA LAVANI ALLO BANK ELECTRIC7222.87501.11
3JAKARTA STIN BIN6202.30001.11
4JAKARTA BHAYANGKARA PRESISI5141.30771.07
5JAKARTA PERTAMINA PERTAMAX390.66670.96
6KUDUS SUKUN BADAK140.33330.91
7JAKARTA GARUDA JAYA000.00000.74
Ranking TIM W Pts Rasio
Set
Rasio
Pts
1JAKARTA POPSIVO POLWAN8243.71431.19
2JAKARTA BIN7222.18181.11
3JAKARTA PERTAMINA ENDURO5150.93751.00
4BANDUNG bjb TANDAMATA5140.86360.97
5JAKARTA ELECTRIC PLN4101.00001.00
6GRESIK PETROKIMIA PUPUK INDONESIA150.45830.91
7JAKARTA LIVIN MANDIRI130.28570.85

[lineup_tim1 id=”1″ tim=”2″]